Akční nabídky

Yehua Myš a klávesnice adaptér Game Hub USB Bluetooth hra Mobile Controller Converter kompatibilní s klávesnicí Android iOS a myší pro mobilní hry. B07X1VTL3Y

Kód výrobku: B07X1VTL3Y
Dostupnost: Na skladě
Kč973,72 Kč1 842,44
Cena bez DPH: Kč973,72

Množství

 

  Kompatibilní s vaším modelem .
 • Zadat číslo modelu ověřte, že velikost odpovídá.

 • 【 Bluetooth USB ovladač myší a klávesnice 】 Tento Game Hubje vhodný pro všechny operační systémy Android 6.0 +, iOS 10.3+. Po úspěšném spojení Bluetooth můžete s myší a klávesnicí provádět libovolné kroky na telefonu (zvolte mechanickou klávesnici, abyste dosáhli lepšího ovládání).

 • 【Přímé připojení Bluetooth】 tato myš a klávesnice mají stabilní verzi 4.0 od Bluetooth. Stáhněte aplikace "ONEBIT" store App Store / Google Play) do svého mobilního telefonu a zahajujte je, abyste získali 100% kontrolu nad hrou a nabídli Vám perfektní hru pro zážitek z počítače.

 • 【přípojka HDMI】 přes HDMI konektor můžete mobilní hru připojit s malou obrazovkou k displeji s velkou obrazovkou, např. televizor v obývacím pokoji, mini projektor a různé druhy obrazovek. (řádně zapojte datový kabel mobilního telefonu do portu USB zařízení. Existují tři druhy definic pro příslušnou obrazovku, které lze vybírat na mobilním telefonu. Pak je v pořádku, telefon opět

 • 【Vhodné pro většinu heroterů.】 Celopitový herní ovladač a klávesnice může ovládat většinu heroterů (ne jen periphere Bluetooth), které byly vyvinuty pro FPS hry a Battle Royale, které byly vyvinuty pro přežití nožů, mrtvý Trigger2 atd.

 • 【 UPOZORNĚNÍ】K vytvoření komunikace mezi aplikací hry a USB klávesnicí / myš, musí se hra otevřít přes aplikaci OneBit. Začněte svou oblíbenou hru prostřednictvím aplikace OneBit, namísto aplikace přes startovací obrazovku vašeho počítače na telefon. Ovládání klávesnice a myši nefunguje po zavolání hry správně. Spojení je odděleno a obnoveno, jakmile je to v pořádku. Pokud nepracujete normálně

 • Funkce:

  Tento monitor klávesnice a myši může změnit obrazovku mobilního telefonu na velkou obrazovku a mobilní telefon v herní konzolu.

  Podporuje rozlišení obrazu 4 ks. Výkonné funkce X10 nabízejí moderní vzhled v přenosné velikosti a promění váš mobil na počítačovou hru.

  Pozor:

  Pro vytvoření komunikace mezi herními aplikacemi a USB klávesnicí/myší je třeba hru otevřít pomocí aplikace Onebit. Začněte si svou oblíbenou hru prostřednictvím aplikace OneBit, namísto spuštění herního aplikace přes startovací displej vašeho telefonu.

  Pokud ovládání klávesnice a myši po volání hry nefunguje řádně, je v pořádku oddělit spojení a znovu navázat spojení. Pokud nejste schopni pracovat normálně, kontaktujte nás e-mailem a rádi Vám pomůžeme.

  Specifikace:

  Model: X10

  CPU: 827X

  Barva: černá

  Micro USB napájení: 5V 2A

  Výstup: HDMI 1. 4

  USB: 3 * USB2. 0

  Velikost balení: 7 * 10 * 12 cm

  Velikost produktu: 5 * 8 * 1,5 cm

  Balení obsahuje:
  1× adaptér na myš a klávesnici.
  1 * HDMI kabel k HDMI
  1× nabíjecí kabel.
  1 * datový kabel
  1× uživatelská příručka (český jazyk nelze zaručit).

  Yehua Myš a klávesnice adaptér Game Hub USB Bluetooth hra Mobile Controller Converter kompatibilní s klávesnicí Android iOS a myší pro mobilní hry. B07X1VTL3Y

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze