Akční nabídky

WANGPING objektiv na mobil univerzální speciální efekty samospoušťovač Artefakt externí kamera širokoúhlý Makro Fisheye 3 v 1 sada B07WPV19J4

Kód výrobku: B07WPV19J4
Dostupnost: Na skladě
Kč394,37 Kč1 293,47
Cena bez DPH: Kč394,37

Množství

 

  • [Upgrade sady objektivů 3 v 1: Nová vylepšená sada objektivů pro fotoaparát obsahuje širokoúhlý objektiv, makroobjektiv a jasný objektiv rybí oko.

  • [Super širokoúhlý objektiv] Rozšiřuje vaše fotografie a vytvoří tak celou rodinu nebo celý tým. Můžete je připojit také k čelní kameře vašeho telefonu, aby bylo multiplayer-a video hovory všechny. Čočka je jasná, bez tmavých rohů (ignettierung), přesně jako levnější čočka.

  • [High-Definition Makroobjektiv] Umožňuje snímání snímků v jedné vzdálenosti od 1 do 1,8 palce od objektu. Záznam jasných a krásných fotografií je komfortní a výkonný. Zachyťte úžasné záběry zblízka. Jako květiny, šperky, mince, hmyz, textury, umělecké řemeslo. (Pro dosažení optických výsledků, umístěte makro objektiv Etwa 1 palec od objektu. (Upozornění: žádné lupu).

  • [Fish Lens Head Clear] Vhodné pro samospouštění a sladké domácí zvířata, krajinu, učiňte své fotografie plná kreativita a zábavu. Obrázky můžete zobrazit v rozsahu 180 stupňů vpravo na vašem telefonu. Je to nutnost pro rodinu a cestování.

  • [Obsáhlě kompatibilní, snadno upevnitelný objektiv] Vybaveno přenosným, odnímatelným a trvanlivým univerzálním klipem s dlouhou životností. Perfektní sada na chytré telefony a mnoho dalších chytrých telefonů na trhu.

  • Barva:Black

    WANGPING objektiv na mobil univerzální speciální efekty samospoušťovač Artefakt externí kamera širokoúhlý Makro Fisheye 3 v 1 sada B07WPV19J4

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze