Voviqi Huawei Band 3 Pro Panzerglas Schutzfolie weiches TPU-Material Flexible Folie [Blasenfrei] [Anti-Fingerabdruck] HD Klar Displayschutz Folie für Huawei Band 3 Pro 3 Stück-Transparent B07JF5WMGZ

Kód výrobku: B07JF5WMGZ
Dostupnost: Na skladě
Kč404,49 Kč1 075,82
Cena bez DPH: Kč404,49

Množství

 

  Kompatibilní s vaším modelem .
 • Zadat číslo modelu ověřte, že velikost odpovídá.

 • 1. ⭐ ️ kompatibilitu – vyvinuto pro Huawei páska 3 pro (2018 vydává); 9H odolnost vůči poškrábání, díky Industriefuehrenden tvrdostí 9H udržuje das.

 • 2. ⭐ ️ citlivá na dotek a transparentní – vysoce reakce, samouzdravování, odolný a extrémně jasné. Všechny v jedné vrstvě z flexibilní ještě Zaeher fólie, ultra transparentní, 99% propustnost světla zachovává původní vizuální kvalitu.

 • 3. ⭐ ️ maximální vollständige Abdeckung – pokrývá plně zaoblené hrany od; Ultra Slim a navržen, aby váš HUAWEI páska 3 pro dokonale padne.

 • 4. ⭐ ️ inovativní-Voviqi Premium měkký TPU materiál (flexibilní fólie) je výhradně pro Kurvengaengige telefony tak, aby ochranu hran. Vezměte prosím na vědomí: to je tvrzené sklo ochranná fólie není.

 • 5. ⭐ ️ sami – instalační Tool – bez bublin, snadná instalace a perfektně sedí. Tato fólie je po důkladném vyčištění displeje a Staubfreier prostředí jednoduše, folgen der návod krok za krokem.

 • Naše značka:
  Voviqi je značka se na kvalita výrobku a který na vynikající produkty. Voviqi se specializuje na všechny výrobky a servis dotazy a je povinnost, 5 hvězdičkami zkušenosti s pro všechny kupující.
  Vlastnosti výrobku od Voviqi Huawei 3 pro měkký TPU materiál pancéřové sklo ochranná fólie displeje:
  Velmi tenký s 0,18 mm a absolutně 99,99% průhlednost.
  U 99,99% světla odolná Ssigkeit máte i nadále maximální radost na tvém displeji. Přítomnost des ochrana filmu budete vůbec nevšimnete.
  Nečistoty a otisky prstů jsou snadno entfernbar.
  Uerst Reaktionsschnell a při nejjemnějších předejdete reaguje váš předčasné i nadále rychle a pracuje s plný výkon.
  Ochrana a proti poškrábání – snadno aplikovat bez bublin.
  Dlouhotrvající ochrana proti poškrábání. Žádné lepivé zbytky, pokud odstraňuje.
  Rozsah dodávky:
  3 x Huawei 3 pro měkký TPU materiál pancéřové sklo fólie
  1 x Alkoh Olisches čištění
  1 x samolepky na odstranění prachu
  Záruka:
  Pokud by Vám dodaný produkt měl být jakýmkoliv způsobem poškozen nebo pokud jste omylem zakoupili špatný produkt nebo pokud máte jiné přání, kontaktujte nás, prosím, přes sdělení systém. Budeme reagovat během 24 hodin a pokusíme se najít nejlepší řešení.

  Voviqi Huawei Band 3 Pro Panzerglas Schutzfolie weiches TPU-Material Flexible Folie [Blasenfrei] [Anti-Fingerabdruck] HD Klar Displayschutz Folie für Huawei Band 3 Pro 3 Stück-Transparent B07JF5WMGZ

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze