Akční nabídky

Venkovní Bluetooth Selfie-Stick se stativem výsuvný stativ s jednou nohou se stativem pro iPhone X 8 7 6 Plus iPad Samsung S9 LG Google Pixel Android B07NRTBF2D

Kód výrobku: B07NRTBF2D
Dostupnost: Na skladě
Kč782,12 Kč1 864,35
Cena bez DPH: Kč782,12

Množství

 

  Kompatibilní s vaším modelem .
 • Zadat číslo modelu ověřte, že velikost odpovídá.

 • Selfie tyč a stativ v konstrukci z hliníkové slitiny drží podstavec s konstrukcí, odolnost proti korozi, nerezaví. Větší rozměr, pohodlnější, více pro nesrovnatelnou trvanlivost.

 • Prodloužená délka od 7,9 palců do 40 palců, takže si můžete vybrat požadovanou délku. Můžete ho vzít všude s sebou, což je perfektní pro cestování, sportovní aktivity, kempování, rodinné setkání a mnoho dalšího.

 • Bluetooth 4.0, rychlá rychlost připojení a nízké náklady vám nabízejí dlouhé používání. Rozsah bezdrátového spojení může být až 10 metrů a je do značné míry kompatibilní s většinou chytrých telefonů Apple/Android, jako jsou All The iPhone XR/X/7/6 série Or Plus, Samsung Galaxy, atd.

 • Skládací selfie tyč byla vyvinuta, aby bylo možné ji odstranit, aby byla běžná selfie tyč snazší, ale funkčnější. Můžete ho vzít všude s sebou, což je perfektní pro cestování, sportovní aktivity, kempování, rodinné setkání a mnoho dalšího.

 • Kompaktní a lehký design: S cca 350 g hmotnost a 7,8 délku lze snadno nosit tím, že se zasunete do tašky nebo zasunete do tašky. Vezměte si jej všude s sebou a zazáří svůj život s přáteli v sociálních médiích.

 • Barva:Black

  Venkovní Bluetooth Selfie-Stick se stativem výsuvný stativ s jednou nohou se stativem pro iPhone X 8 7 6 Plus iPad Samsung S9 LG Google Pixel Android B07NRTBF2D

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze