Akční nabídky

Ugi® 2-balený magnetický nabíjecí kabel Micro USB Android 3 + 10 stop nylonový pletený kabel s LED světlem Kompatibilní se Samsung Galaxy S6 S7 Edge Note 6 7 LG Kindle Xbox PS4 kamera a další B07MW2CWNC

Kód výrobku: B07MW2CWNC
Dostupnost: Na skladě
Kč402,63 Kč1 009,27
Cena bez DPH: Kč402,63

Množství

 

  • Nejnovější nabíjecí kabel - magnetický kabel je nejnovější inovací datového kabelu. Je známá jeho pohodlné použití, rychlou nabíjecí rychlost a vysokou bezpečnost. Kabelový materiál je bezpečný a ekologický.

  • 3,3 stop + 10 stop – s perfektními 2 různými délkami můžete ležet na pohovce a používat své přístroje při současném nabíjení. Nechte se používat volně v ložnici, v kanceláři a dokonce na zadním sedadle.

  • S LED světlem – kabel vydává modré LED světlo, pokud je připojen ke zdroji. Můžete rychle najít kabely, abyste svůj přístroj nabili ve tmě.

  • Univerzální kompatibilita – tento micro USB kabel je kompatibilní s Samsung S7/S7+/S6/S6+ Edge/Note 5, HTC, Motorola, Nexus, Nokia, LG, Huawei, Sony, Blackberry, Kindle, Android-Smartphones, Xbox, PS4, MP3 a všechny přístroje s přípojkou Micro USB.

  • Certifikace značky - UGI je registrovaná značka. Reg. č. : 5429427. Naše produkty mají certifikaci UL v USA, certifikaci SGS ve Švýcarsku a certifikaci CSA v Kanadě.

  • Ugi® 2-balený magnetický nabíjecí kabel Micro USB Android 3 + 10 stop nylonový pletený kabel s LED světlem Kompatibilní se Samsung Galaxy S6 S7 Edge Note 6 7 LG Kindle Xbox PS4 kamera a další B07MW2CWNC

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze