Akční nabídky

Sonkir klávesnice a myš K-18 2 4 GHz ultra tenká nabíjecí hliníková klávesnice v plné velikosti pro Windows laptop PC notebook černá B07MNV5GTP

Kód výrobku: B07MNV5GTP
Dostupnost: Na skladě
Kč718,25 Kč1 653,52
Cena bez DPH: Kč718,25

Množství

 

  Kompatibilní s vaším modelem .
 • Zadat číslo modelu ověřte, že velikost odpovídá.

 • Stabilní bezdrátové spojení: klávesnice K-18 využívá rozšířený frekvenční protokol o frekvenci 2,4 GHz, aby byl použit společný nano-přijímač pro připojení ke klávesnici a myši, když použijete pouze jeden USB port na svém notebooku. Nabízí stabilní bezdrátový dosah 10 metrů, bez přerušení nebo zpoždění je stabilnější než Bluetooth spojení.

 • Ultra tenké a kompaktní hliníkový design: byl vyvinut tak, aby byl extrémně tenký a lehčí – nejtenčí tloušťka těla přístroje činí pouze 4 mm při hmotnosti 425 g. Je ultra kompaktní a zároveň nabízí velmi plochý, vynikající rozložení klávesnice v plné velikosti s měkkými, téměř tichými tlačítky, které umožňují jemné a komfortní psaní.

 • Jedno nabití pro delší používání: Vestavěné dobíjecí baterie Li-Ion mAh nabízí 35 hodin nepřetržité práce a 90 dní denní používání, trvá pouze 2 hodiny, dokud je baterie plně nabitá. Použijte k tomu micro USB kabel. Myš potřebuje 2x AAA baterie (nejsou součástí dodávky).

 • Široká kompatibilita: Tato klávesnice a myš je kompatibilní s počítači, laptopy, stoly, počítači, notebooky, Windows XP/Vista / 7/8/10 nebo vyšší. Vezměte prosím na vědomí, že není kompatibilní s Mac a Smart TV.

 • Záruka produktu: Nabízíme 12měsíční bezproblémovou záruku vrácení zboží s plnou zárukou vrácení nebo bezplatné náhradní díly pro klávesnici K-18, pokud máte dotazy nebo jste nespokojeni.

 • Název barvy:Schwarz

  Sonkir klávesnice a myš K-18 2 4 GHz ultra tenká nabíjecí hliníková klávesnice v plné velikosti pro Windows laptop PC notebook černá B07MNV5GTP

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze