Akční nabídky

Sharon Schutztasche mit herausnehmbarer Bluetooth Tastatur kompatibel mit Samsung Galaxy Tab S3 9.7 integriertes Multitouch-Touchpad Englisches QWERTY - Layout SM-T820 SM T825 B071KG4QNG

Kód výrobku: B071KG4QNG
Dostupnost: Na skladě
Kč1 438,36 Kč2 617,11
Cena bez DPH: Kč1 438,36

Množství

 

  Kompatibilní s vaším modelem .
 • Zadat číslo modelu ověřte, že velikost odpovídá.

 • Elegantní, praktická a kvalitně zpracovaných laptop náhradní. Tyto elegantní ochranné pouzdro z robustní umělé kůže chrání váš cenný přístroj před nárazy, poškrábáním a stříkající vodou. Ultraslim design – kompaktní klávesnice a tenké pouzdro umožňují elegantní, tenký produkt Ideální pro mnoho cestující

 • Inovativní, do klávesnice integrovaný MultiTouchpad umožňuje gesto ovládání vašeho tabletu Anglický QWERTY Layout kvalitní klávesnice mechaniky umožňuje neúnavnou psaní

 • - Funkce stojánku: Pouzdro nabízí možnost, tablet v mnoha různých úhlů Aufzustellen, buď v úhlu světový, aby vám usnadní psaní na, nebo v úhlu Steileren, vhodnější pro fotografie-prezentace a filmy si.

 • Díky bezdrátové Bluetooth spojení může klávesnice až 10 m od tablet odstraňuje pro dálkové ovládání používat. Klávesnice se během i mimo pouzdro používat.

 • Rozsah dodávky: Sharon klávesnice pro Galaxy Tab S3 9,7 (SM T820, SM T825), nabíjecí kabel, ovládání návod. Tablet se nachází není součástí dodávky.

 • Die Sharon-ochranné pouzdro od Leicke s vyjímatelnou klávesnice s multi touch touchpad vám otevírá zcela nové cesty při používání vašeho Galaxy Tab S3 9. 7.
  Funkce multi touch
  Jedním kliknutím: jednoduše s otisky krátký na touchpad psaní. Akční se jako klikněte s levé tlačítko interpretuje.
  Snadno právo: Krátký dvakrát s současně dva prsty na touchpad psaní. Die akce odpovídá jedním kliknutím s pravé tlačítko.
  posun: Krátký dvakrát s otisky na touchpad psaní. Pokud jste po druhém kliknutím prstu na touchpad, můžete např. App Icons posun.
  Return: s 3 prsty současně na touchpad psaní odpovídá jedním kliknutím s střední tlačítko (kolečko). Váš tablet zavolá Daraufhin nastavené startovací strana na.
  posouvání: s současně dva prsty na touchpad a po nahoře nebo dole natírání, abyste např. díky webu zu posouvání nebo text strana pohybovat.
  zoomování: dvě (asi palci a ukazováčku) na touchpad a pak obě otisky prstů je nebo Enger stáhněte šňůru. To funguje u některých tablety pouze u obrázků a Webin drží, ale není u Google Maps.
  boční na/od: 3 prsty současně po vlevo nebo vpravo na touchpad pohybovat o jedna strana najednou Umzublaettern (odpovídá Page up, resp. Page Down).
  Výhody produktu:
  Robustní ochranné pouzdro z umělé kůže, nastavení
  Praktický MultiTouchpad integrovány do klávesnice
  Klávesnice může být použit také samostatně (bez obalu)
  Vysoce kvalitní klávesnice mechanika umožňuje neúnavnou psaní
  Kompatibilní s Samsung Galaxy Tab S3 9 (SM T820, SM T825)
  výdrž baterie až 45 hodin doba používání
  Automatické Standby po 10 minut, až 60 dní Standby

  Sharon Schutztasche mit herausnehmbarer Bluetooth Tastatur kompatibel mit Samsung Galaxy Tab S3 9.7 integriertes Multitouch-Touchpad Englisches QWERTY - Layout SM-T820 SM T825 B071KG4QNG

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze