Akční nabídky

Sada bezdrátové klávesnice a myši Kingcoo tichá ultra tenká mini 2 4G bezdrátová počítačová klávesnice a nastavitelná myš 800 1200 1600DPI pro notebook tablet a Smart TV černá B078Y2FGJF

Kód výrobku: B078Y2FGJF
Dostupnost: Na skladě
Kč428,26 Kč1 167,59
Cena bez DPH: Kč428,26

Množství

 

  • 【 Nízká spotřeba energie 】 Nejnovější design s nízkou spotřebou energie a úsporný design vás zbaví nutnosti často měnit baterie.

  • 【 Režim Auto Sleep – dlouhá výdrž baterie 】 Přechází do klidového stavu/režimu spánku, pokud během 10 minut nedojde k žádné akci, šetří tedy energii a je úsporná. Při stisknutí jakékoli klávesy ji probudíte.Klávesnici a myš můžete používat celé měsíce bez nutnosti výměny baterií (upozornění:baterie AAA nejsou součástí balení).

  • 【 Ekologické, odolné, s ergonomickým designem a klávesovými zkratkami 】 Znaky vytvořené laserovým gravírováním jsou šetrnější k životnímu prostředí a odolnější vůči oděru než znaky vytvořené sítotiskem; ergonomický design, kompaktní a pohodlné ovládání; dvanáct kláves F1-F12: Okamžitý přístup k filmům, hudbě, internetu, e-mailu, hlasitosti, přehrávání/pauze a jiným. Ideální pro produktivní práci a PC hry.

  • 【 Široce kompatibilní a nastavitelné DPI 】 Široce kompatibilní se systémem OS, Windows XP, Windows Vista nebo Windows 7, Windows 8, Windows 10, spolupracuje s Mac, MacBook, notebookem, stolním PC; tenký, přenosný, tichý, stylový design – snadné přenášení a používání.3 stupně nastavení DPI – (800/1200/1600). Pouhým jedním stisknutím klávesy můžete upravit své pohyby a sledovat pohyby podle uvážení rychleji nebo pomaleji.

  • 【 Plug & Play – jednoduchá konfigurace】 Bez nutnosti ovladače. Spolehlivé bezdrátové připojení 2,4 GHz nabízí spolehlivé připojení a prakticky žádné poruchy do dosahu 10 m.Je snadné začít.USB nano přijímač spojuje jak bezdrátovou klávesnici, tak bezdrátovou myš pouhou jednou USB přípojkou – jednoduše připojíte přijímač k USB přípojce a okamžitě začnete pracovat s čísly.

  • Barva:Schwarz

    Sada bezdrátové klávesnice a myši Kingcoo tichá ultra tenká mini 2 4G bezdrátová počítačová klávesnice a nastavitelná myš 800 1200 1600DPI pro notebook tablet a Smart TV černá B078Y2FGJF

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze