Akční nabídky

Bluetooth sluchátka Mpow Flame IPX7 vodotěsné na sport doba přehrávání 7-10 h bohatý bas B0753VDT2N

Kód výrobku: B0753VDT2N
Dostupnost: Na skladě
Kč375,14 Kč1 182,27
Cena bez DPH: Kč375,14

Množství

 

    Kompatibilní s vaším modelem .
  • Zadat číslo modelu ověřte, že velikost odpovídá.

  • 【 Umgebendert úžasnou Wohlklang jako 】 Mpow FLAME sportovní sluchátka s bohatým bas stereo sound nabízí Vielgestaltigen poslech.Pokud chcete k nudný hlas Gewoehnt jsou, je možná jinou. Možná je na čase, něco nového.

  • 【 pot a vodě odolná 】 S IPX7 nanopovlaku platí Mpow FLAME Bluetooth sluchátka pro náročná trénink a všech povětrnostních podmínek.Tento sportovní sluchátka in-ear je perfektní pro běh, procházky, jízda na kole, běhání, turistiku, jóga, fitness, házet atd.

  • 【 Ununterb Roche výdrž baterie pro 7 – 10 hodin 】 Bluetooth sluchátka bez kabelu přináší až 10 hodin použití potěšení s jedním nabitím rychle pouhých 1,5 hodiny. Můžeš hodin trénovat, protože Mpow FLAME Bluetooth sluchátka do ucha vydrží i tvůj Laengstes workout.

  • 【 Praktické snadné používání 】 S Bluetooth 4. 1 + EDR technologie a Best CSR Chip nabízí Mpow FLAME sportovní sluchátka wireless rychlejší a stabilnější připojení a umožňuje také Přeskakování spuštění/pozastavení/přehrávání Vašich hudebních titulů. Integrovaná HD mikrofon přenáší vaše hlas velmi výrazně.

  • ❤ proč jsme vám Mpow FLAME doporučit ❤ Mpow je již mnoho let specializuje na výrobu Bluetooth sluchátek a byl Dutzende milionů od zákazníků po celém světě. Každý Mpow produkt obsahuje

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze