Akční nabídky

Bluetooth sluchátka In-Ear sportovní sluchátka FayTun s 9 hodami Hrací čas vodotěsná třída vestavěný mikrofon sportovní sluchátka běží fitness magnetická sluchátka pro iPhone Android B07XBZ329V

Kód výrobku: B07XBZ329V
Dostupnost: Na skladě
Kč388,99 Kč1 594,62
Cena bez DPH: Kč388,99

Množství

 

  Kompatibilní s vaším modelem .
 • Zadat číslo modelu ověřte, že velikost odpovídá.

 • 【 Vysoká kompatibilita & rychlé pájení 】: Plně kompatibilní s téměř všemi koncovými přístroji. Sluchátka Bluetooth lze kombinovat s nejrůznějšími přístroji, jako jsou smartphony, tablety nebo hudební přehrávače. Technologie Bluetooth 4.1; jednoduché a rychlé spojení s chytrými telefony, tablety a dalšími hudebními zařízeními podporujícími Bluetooth. Sluchátka nabízejí vysokou kvalitu zvuku podobnou CD .

 • Ergonomicky tvarovaný design a rukojeť bez ruky: Perfektní tréninková sluchátka, která se optimálně přizpůsobí zvuku a zajišťují bezpečné usazení při běhu, jízdě na kole nebo v fitness studiu. S mikrofonem a multifunkčním ovládáním Sluchátka mají pouze multifunkční tlačítko a dvě tlačítka hlasitosti a jsou ideální pro telefonování. Telefonní hovor s funkcí hands-free jsou rovněž možné díky zabudovanému mikrofonu.

 • 【Rychlé nabíjení & dlouhodobé používání】: rychlé nabíjení a dlouhodobé používání. Pro dlouhotrvající požitek z poslechu. Ultralehká a kompaktní konstrukce. Doba nabíjení 1–2 hodiny. Dlouhá výdrž baterie umožňuje sluchátkům nepřetržitě poslouchat hudbu nebo až 300 hodin v pohotovostním režimu.

 • 【CVC technologie tlumení hluku a High-Fidelity Sound】: Technologie tlumení hluku CVC snižuje externí hluk pro maximální jasnost při telefonním hovoru. Bluetooth 4.1 Standard zajišťuje spolehlivé spojení a velmi ostrý zvuk.

 • 【 Krásný kovový design & ochrana proti stříkající vodě】: Vezměte si svou hudbu všude s sebou. Pokud sluchátka již nepoužíváte, můžete je pomocí magnetické funkce sluchátek spojit přes krk, aniž by spadly. Díky robustní konstrukci odolnému proti stříkající vodě (IPX4) můžete dále poslouchat hudbu i při lehkém dešti.

 • Barva:Schwarz

  Bluetooth sluchátka In-Ear sportovní sluchátka FayTun s 9 hodami Hrací čas vodotěsná třída vestavěný mikrofon sportovní sluchátka běží fitness magnetická sluchátka pro iPhone Android B07XBZ329V

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze